Dadan Translations uruchomiło usługę tłumaczenia treści stron internetowych za pomocą wtyczki WPML.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że od 2020 roku oferujemy Państwu możliwość integracji tłumaczeń z platformą WordPress za pośrednictwem wtyczki WPML. Oznacza to, że mogą Państwo wysyłać i odbierać treści stron do tłumaczenia bezpośrednio z poziomu platformy WordPress. Dzięki wtyczce WPML mogą Państwo oszczędzić czas oraz znacząco uprościć proces tłumaczenia i aktualizowania tłumaczeń treści na swojej stronie internetowej. Aby pobrać wtyczkę WPML, prosimy kliknąć tutaj.

Dzięki współpracy z WPML Państwa zlecenia dotyczące tłumaczeń treści na stronie internetowej trafiać będą bezpośrednio na naszą platformę. Po otrzymaniu takiego zlecenia bezzwłocznie przeanalizujemy dostępne dane i dostarczymy Państwu bezpłatną wycenę wraz z szacowanym czasem realizacji.

Aby uzyskać token WPML, wystarczy do nas napisać. Wówczas wygenerujemy i prześlemy Państwu token, dzięki któremu będą Państwo mogli połączyć swoją stronę internetową ze świadczonymi przez nas usługami.

Jeśli chcą Państwo zacząć od sprawdzenia, jaki może być orientacyjny koszt przetłumaczenia Państwa strony w serwisie WordPress, polecamy skorzystać z narzędzia do obliczania liczby słów.  Po sprawdzeniu liczby słów do przetłumaczenia prosimy o kontakt i przekazanie nam tych informacji, co pozwoli nam na przedstawienie Państwu wyceny usługi tłumaczeniowej.

WordPress to dziś najpopularniejsza platforma CMS na rynku, z której korzysta ponad 60% użytkowników systemów CMS. Jest to spowodowane głównie prostotą obsługi, elastycznością oraz dużą liczbą motywów i wtyczek dostępnych na tej platformie. Niemniej dotychczas ograniczeniem platformy WordPress była praca przy lokalizacji treści stron. I właśnie tutaj swoją kluczową rolę odgrywa wtyczka WPML stworzona przez OnTheGoSystems, która optymalizuje pracę nad tłumaczeniami większości wielojęzycznych treści na stronach internetowych. Zapewnia ona prosty proces zlecania tłumaczeń oraz współpracy pomiędzy klientem a firmą tłumaczeniową za pośrednictwem pulpitu WPML dostępnego z poziomu panelu administratora WordPress.

Od dziś mogą Państwo z pomocą naszą oraz wtyczki WPML w prosty i szybki sposób uzyskać tłumaczenie treści swojej strony internetowej. Szczegóły dotyczące przebiegu procesu tłumaczenia z wykorzystaniem wtyczki WPML znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy do współpracy.