Żyjemy z poprawiania tłumaczeń po innych firmach tłumaczeniowych
— również po topowych, największych agencjach tłumaczeń na świecie, które często zwracają się do nas po pomoc. Pomagamy też korporacjom, które przekonały się już, że tanio nie znaczy dobrze.

We współczesnym świecie każdy obiecuje wysoką jakość, ale niestety często okazuje się, że tekstu wcale nie tłumaczył specjalista, tylko student. Bądź tłumacz co prawda z dyplomem, ale za to bez kompetencji językowych.
Osoba nierozumiejąca idiomów, gry słów, niuansów języka i kultury, tłumacząca słowo w słowo lub humanista bez pojęcia o dziedzinie techniki,
z której tekst podjął się przetłumaczyć.

Jeśli mieli już Państwo takie doświadczenia, zapraszamy do nas. Rozumiemy, że przygotowane przez Was teksty muszą być  przetłumaczone doskonale,
bo świadczą o Waszej firmie. Chętnie poprawimy po innych lub przetłumaczymy je od zera.

Chyba jako
jedyne biuro tłumaczeń na rynku mamy w zespole ludzi mogących wykonać dla Państwa nie tylko tłumaczenia marketingowe i biznesowe, ale też świetnie rozumiejących teksty z elektroniki, informatyki, mechaniki i innych dziedzin techniki. 

Od 17 lat obsługujemy średnie i duże firmy, którym zależy na tym, aby ich materiały:
– były bezbłędne i na poziomie odpowiednim do prestiżu ich własnej marki,
– brzmiały doskonale, tak jakby zostały napisane od początku przez native speakera.

Pełną listę oferowanych usług znajdą Państwo tutaj

Języki: angielski, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, francuski, grecki, hiszpański, japoński, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, turecki, węgierski, włoski

Mieliśmy już okazję pracować nad materiałami dla firm: Microsoft, Amazon, BOSE, Canon, PWN, HP, Google, Dell, LG, Lenovo, Adobe, Chevrolet, Nissan, Toyota, DHL, UPS, Autodesk, TME, Fluke, Procter & Gamble, RST, Hikvision, Dahua, Micros, Farnell element14, Kradex i setek innych.

Dbamy o interes naszych Klientów, jak o własny. Paulina, Beata i Anna z działu obsługi zawsze obsłużą Państwa szybko, profesjonalnie i z uśmiechem.

Aby otrzymać błyskawiczną wycenę, prosimy przesłać materiał pod adres [email protected]

Nasza firma to zespół ludzi, którzy lubią swoją pracę i w pełni angażują się w to, co robią. Znajdzie to odzwierciedlenie we wszystkim, co dla Państwa zrobimy.

Nad zespołem korektorskim czuwa dr Adam Bednarek, anglista, native speaker angielskiego od lat mieszkający w Polsce. Były prodziekan WSSM, pełnomocnik dziekana UŁ i wykładowca SAN w Łodzi. Autor 20 publikacji, specjalista od przekładu.

Mogą Państwo na nas liczyć, jeśli chodzi o:

Tłumaczenia (i korekty) techniczne (IT, elektronika, automatyka, telekomunikacja, monitoring wizyjny, motoryzacja, mechanika i budowa maszyn itp.)
Tłumaczenia (i korekty) biznesowe (całe strony WWW, materiały marketingowe i PR, kodeksy i polityki firm, regulaminy, sprawozdania, umowy itp.)
oraz lokalizację, tłumaczenie napisów do filmów, DTP (skład) i konsultacje kulturowe.

 

Profesjonalne biuro tłumaczeń w Łodzi

Agencja tłumaczeń, w której otrzymać można profesjonalne tłumaczenia z różnych dziedzin i kategorii, w zależności od potrzeb i wymagań klientów biznesowych. Nasze biuro tłumaczeń w Łodzi to ludzie, którzy doskonale znają się na swojej pracy i mają stosowną wiedzę, aby móc zapewnić Państwu najwyższą jakość usług w kwestii tłumaczeń tekstów w różnych językach. Gdy tworzyliśmy to centrum tłumaczeń, głównym założeniem był profesjonalizm i najwyższa jakość usług. Czy udało się nam to osiągnąć? Jak najbardziej tak. Dla nas nie ma zleceń, których realizacji balibyśmy się podjąć i nie ma zadań, które byłyby niemożliwe do wykonania. Chcemy, aby była to najlepsza agencja tłumaczeń w Łodzi, dla której priorytetem jest zawsze zadowolony klient i na tym właśnie się skupiamy i to bierzemy w pierwszej kolejności pod uwagę. Dziś, w dobie tak dużej konkurencji, trzeba być najlepszym, jeśli chce się osiągnąć sukces. Nasze biuro stawia na tłumaczenia, które realizowane są nie tylko przez samych tłumaczy, ale też przez fachowców w odpowiednich dziedzinach.

Najwyższej jakości tłumaczenia techniczne

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż jednym z najtrudniejszych tłumaczeń są te techniczne. Aby bowiem móc w profesjonalny sposób dokonać rzetelnego przetłumaczenia treści, trzeba mieć o tym pojęcie, prawda? Nie chcąc więc być zwykłą agencją tłumaczeń, firmą, jakich na rynku jest wiele, skupiliśmy swoją pracę na odpowiednich dziedzinach, co sprawia, że każdy z naszych pracowników specjalizuje się w określonej branży, a to powoduje, że przekazane nam do tłumaczeń teksty z konkretnego języka czy na dany język, są w pełni rzetelne, autentyczne i wiarygodne. W jakich branżach się specjalizujemy? Jesteśmy pionierami w świecie tłumaczeń z zakresu elektroniki, automatyki czy telekomunikacji. Nie straszny jest nam monitoring wizyjny, motoryzacja, jak również mechanika i budowa maszyn. Będąc specjalistami w konkretnych dziedzinach, a do tego znając wręcz perfekcyjnie konkretny język, możemy być w pełni dla Państwa dyspozycji, realizując każde zlecenie na najwyższym poziomie.

Najwyższej jakości tłumaczenia biznesowe

Zwykłe przetłumaczenie tekstu nie jest problemem i może to zrobić każde biuro tłumaczeń. My jesteśmy jednak ponad innymi, starając się pokazać, iż to właśnie nam warto zaufać i nam powierzyć profesjonalne tłumaczenia. To, co w sposób szczególny wyróżnia nas na tle konkurencji, to możliwość tłumaczeń nie tylko zwykłych tekstów, ale również technicznych i biznesowych. Bez problemu możemy więc przetłumaczyć stronę WWW, skupić się na materiałach marketingowych i PR, wykonać profesjonalne tłumaczenia kodeksu i polityki firmy, regulaminów, sprawozdań czy też umów. Ponadto, bez problemu nasza agencja tłumaczeń w Łodzi wykona wszelkie inne zlecenia, indywidualnie dostosowując się do potrzeb, wymagań i oczekiwań firmy, która zleci nam wykonanie zadania.

Doświadczenie zdobywane przez lata

Aby osiągnąć sukces i do czegoś dojść, trzeba ciężko na to pracować. My zaczynaliśmy od podstaw, by dziś stać się jednym z najlepszych biur tłumaczeń technicznych w Łodzi. Przez lata kształciliśmy się, wykonywaliśmy różnego rodzaju prace, by dziś realizować się zawodowo i robić to, co potrafimy najlepiej i co sprawia nam radość. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie być dla wszystkich klientów, podejmując się realizacji najbardziej nawet nietypowych zleceń. Nasza agencja tłumaczeń działa sprawnie, prężnie i na najwyższym poziomie, gdzie zawsze stawiamy na to, co najważniejsze, jakość naszych usług i idące z tym w parze zadowolenie naszych klientów.

Kompetentny zespół tłumaczy w centrum Łodzi

Wiemy doskonale, iż na sukces firmy pracuje wielu ludzi. Tylko odpowiednio zgrany i dobrze pracujący personel jest w stanie stworzyć potęgę. Mamy to szczęście, że zatrudniamy najlepszych. Stawiamy na ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej branży, na ludzi, którym zależy na jakości wykonanej pracy i na zadowoleniu klientów. Na powodzenie centrum tłumaczeń składa się wiele elementów, ale my doskonale wiemy i zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszym przypadku sukcesem jest kadra naszych pracowników.

Dlaczego nasza agencja tłumaczeń w Łodzi?

I dochodzimy tutaj do zasadniczego pytania, a mianowicie dlaczego właśnie nasza agencja tłumaczeń w Łodzi? Co sprawia, iż możemy zagwarantować Państwu udaną współpracę, bez względu na rodzaj zleconych nam tłumaczeń? Podsumujmy to, o czym już wspomnieliśmy. Specjalizujemy się w dokumentacji technicznej, co sprawia, że realizujemy nie tylko zwykłe tłumaczenia, ale również i specjalistyczne. Posiadamy doświadczonych tłumaczy, biegle posługujących się wieloma językami.

Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń, jak również i atrakcyjne ceny. Jeśli więc poszukują Państwo najlepszego biura tłumaczeń technicznych w Łodzi, to jak najbardziej zapraszamy do współpracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia i wszelkie tłumaczenia wykonujemy zawsze na najwyższym poziomie. Zachęcamy więc do kontaktu, wierząc, iż uda nam się sprostać w pełni Państwa wymaganiom, oczekiwaniom i potrzebom.

Zapraszamy!
Tel. 42 288-18-59
 od 9:00 do 16:00
e-mail: [email protected]