Nasza agencja tłumaczeń to zespół najlepszych w Łodzi fachowców w dziedzinie tłumaczenia tekstów angielskich. To, co możemy zaoferować, to przede wszystkim najwyższej jakości tłumaczenia każdego rodzaju tekstu. Jesteśmy w stanie podjąć się tłumaczenia niemal każdej treści. Nie ma zadań, które wzbudziłyby nasze obawy lub strach.

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, dlatego też zawsze dążymy do wykonania zlecenia na najwyższym poziomie, z pełnym zadowoleniem zamawiających. Co możemy zaoferować? Jakie usługi obejmują nasze tłumaczenia z angielskiego w Łodzi? I co istotne, dlaczego właśnie nasza agencja tłumaczeń będzie dobrym dla Państwa wyborem?

Tłumaczenie z języka angielskiego dla firm w Łodzi

Kto może zostać klientem naszej agencji tłumaczeń? Tak naprawdę każdy klient biznesowy, który potrzebuje przetłumaczenia dowolnego tekstu na język angielski lub z języka angielskiego na polski, bądź inny. Obsługujemy właścicieli średnich i dużych firm, potężne korporacje i biznesmenów realizujących bardzo duże projekty.

Mieliśmy już okazję pracować nad tłumaczeniami dla takich firm, jak Microsoft, Amazon, Google czy Dell. Tłumaczyliśmy materiały dla firm PWN, BOSE, Toyota i Nissan. Świadczymy swoje usługi dla wszystkich tych klientów, którym zależy na profesjonalnym tłumaczeniu każdego rodzaju tekstu specjalistycznego.

Działamy na terenie Łodzi, ale świadczymy swoje usługi również online, na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Każdy klient jest dla nas ważny, do każdego podchodzimy indywidualnie i każde zlecenie realizujemy zgodnie z wymaganiami klienta, ale i na podstawie przepisów, do których musimy zawsze się stosować.

Jakie usługi oprócz tłumaczenia z j. angielskiego w Łodzi możemy zaoferować?

Najczęściej wybieraną usługą w ramach naszej pracy są tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski, jednak nasi tłumacze władają doskonale także wieloma innymi językami, będąc w pełni do dyspozycji wszystkich naszych klientów. W ramach wykonanej pracy oferujemy różnorodne tłumaczenia.

Zajmujemy się zarówno standardowymi tłumaczeniami pisemnymi, tekstami specjalistycznymi, jak i technicznymi. Dbamy o poufność, dając pewność, że żadne informacje nie wypłyną poza mury naszego biura tłumaczeń. Za pośrednictwem naszego centrum mogą Państwo oddać do tłumaczenia instrukcje obsługi, umowy i regulaminy. Dzięki najlepszych specjalistom określonych specjalizacji jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nawet nietypowe zlecenia.

Tłumaczenia z angielskiego — specjalistyczne, techniczne i inne

Wachlarz naszych usług obejmuje różnorodne tłumaczenia z angielskiego, począwszy od tłumaczeń zwykłych, przez specjalistyczne, na technicznych skończywszy. Ponadto oferujemy również korekty językowe, pomoc w ułożeniu odpowiedniej strategii marketingowej, tworzenie treści do ulotek i stron internetowych. Nie ma dla nas zleceń, które byłyby za trudne i niemożliwe do wykonania.

Jedne zlecenia są łatwiejsze, inne trudniejsze. Jedne wymagają pracy jednej osoby, z kolei nad innymi pracuje cały sztab ludzi, począwszy od tłumaczy, przez korektorów, po kierowników projektu. My nie działamy schematami, ale wykonujemy swoją pracę zawsze pod każdego klienta, wedle jego życzeń, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i gwarancji zadowolenia.

Specjaliści w zakresie tłumaczenia z języka angielskiego na polski

Każdy z naszych tłumaczy jest w pełni do Państwa dyspozycji. To ludzie będący specjalistami z zakresu tłumaczeń z języka angielskiego. Czym więc się charakteryzują? Kluczowe znaczenie mają na pewno doskonałe kompetencje, jak również i odpowiednie umiejętności językowe. Dobry tłumacz musi czuć język, posługując się nim w sposób lekki i niezwykle naturalny.

Ważne jest to, aby posługiwał się zarówno doskonale językiem ojczystym, jak również i tym, w którym się specjalizuje. Nie musi on znać całego słownika, bowiem pomocne są mu w tym odpowiednie programy, ale musi dobrać stosownie styl, znać gramatykę i adekwatnie do tłumaczenia dopasować konkretny sposób przekazu danej treści. Wśród cech charakteru, które są bardzo ważne w zawodzie tłumacza, wyróżnić możemy między innymi odporność na stres i umiejętność działania pod presją czasu, komunikatywność i dbałość o najmniejsze nawet szczegóły.

Taka osoba musi być profesjonalistą w swojej pracy, umiejącą skupić swoją uwagę na jednym zadaniu, być dociekliwa i dokładna. Tylko bowiem dzięki temu tłumaczenia z języka angielskiego są w stanie być wykonane tak, jak życzy sobie tego klient.

Zadowolenie klientów z naszych tłumaczeń z języka angielskiego na polski

Gdy klient korzysta z danego biura tłumaczeń, otrzymuje gotowy tekst, który go zadowala lub nie. Jeśli otrzyma to, na czym mu zależy, wróci ponownie i będzie dalej polecał takie miejsce innym ludziom. Na tym polega sukces i tak tworzy się biznes. My od początku prowadzenia naszej firmy skupiliśmy całą uwagę na naszych klientach.

Wiedzieliśmy bowiem, że dając im to, czego chcą i na czym im zależy, będziemy w stanie stać się bezkonkurencyjną firmą tłumaczeniową. Dziś jesteśmy na szczycie. Posiadamy dziesiątki stałych klientów, współpracujemy z klientami biznesowymi. Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i duże projekty.

Wszystkie tłumaczenia z języka angielskiego wykonujemy tak, by świadczone przez nas usługi były zrobione na najwyższym poziomie. Ponadto to, co możemy zaoferować naszym klientom, to również krótkie terminy realizacji zamówień, darmowa wycena prac, a także atrakcyjne ceny. Czy można chcieć czegoś więcej?